Nie ma co siedzieć w domu

Orientiada

Biegaj z nami

informacje

Orientiada jest imprezą na orientację, co oznacza, że trasa jest wyznaczona w postaci punktów kontrolnych (PK) zaznaczonych na mapie, którą zawodnicy dostają na krótko przed startem. W terenie na punktach kontrolnych znajdują się lampiony oraz perforatory, przy pomocy których w odpowiednim miejscu karty startowej należy ją „skasować”. Punktów jest na ogół kilkanaście, a warianty przebiegnięcia czy przejechania pomiędzy nimi każdy z uczestników wybiera sam na podstawie mapy. Brzmi skomplikowanie? Przekonaj się, że wcale tak nie jest.

informacje ogólne

Dzięki uprzejmości Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki Pana Marcina Jakubowskiego oraz Starosty Powiatu mińskiego Pana Antoniego Jana Tarczyńskiego w tym roku IV edycja odbędzie się w tym regionie. Miejscowość znajduję się około 40 km od Warszawy w kierunku wschodnim na Terespol.


W tym roku oferujemy uczestnikom:
  • Pamiątkowy kubek *oprócz trasy Mini
  • Pamiątkowy dyplom
  • dwa bezpłatne noclegi w bazie rajdu (uczestnicy powinni posiadać własne karimaty i śpiwory)
  • szatnie, toalety, prysznice w bazie rajdu
  • kawa, herbata / gorący posiłek *tylko wybrane trasy
  • worek na buty *tylko wybrane trasy
  • woda 1,5l *oprócz trasy Mini
  • kolorową mapę wraz z opisem trasy, zaznaczonymi punktami kontrolnymi oraz koszulką
  • kartę startową
  • nagrody oraz pamiątkowy medal za udział

Wyposażenie

O tym co warto zabrać ze sobą piszemy w regulaminie. Wiadomo, że bezpieczeństwo jest podstawą, więc zadbaj o to, aby w Twoim plecaku rzeczywiście znalazły się wymienione przedmioty.


  • telefon komórkowy z zapisanym nr telefonu organizatora (obowiązkowe)
  • kompas
  • apteczka i folia NRC
  • latarka (najlepiej czołówka)
  • dokument tożsamości
  • zapas prowiantu
  • odpowiednia odzież

Baza Zawodów

Baza zawodów zlokalizowana jest w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy, ul. gen. Sosnkowskiego 43, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Rzeczy zakazane

Korzystanie z poniższego wyposażenia jest zabronione podczas trawnia całych zawodów.


  • mapy inne niż zapewnianie przez Organizatorów
  • nawigacja GPS

Świadczenia dla uczestników Orientiady 2019

Parametry Techniczne Trasy

Przedstawiamy dokładne parametry techniczne wszystkich dostępnych tras podczas Orientiady 2019

Wariant organizatora trasy TP-50



Mapy wszystkich tras dostepne są do pobrania w formacie PDF

- Mapy Orientiada 2019.

program

Przedstawiamy program imprezy biegów na orientację Orientiada 2019

Piątek - 26 lipca 2019

  • 17:00

    Rozpoczęcie przyjęć zawodników

Sobota - 27 lipca 2019

  • 05:30

    Start pracy Biura Zawodów

  • 08:00

    Start uczestników trasy TP-50 (Kategoria rangi Pucharu Polski)

  • 09:00

    Start uczestników trasy TP-25

  • 10:00

    Start uczestników trasy TR-25

  • 10:00

    Start uczestników trasy TR-50

  • 10:30

    Start uczestników trasy TP-10

  • 11:00

    Start uczestników trasy Mini

  • 16:30

    Wręczenie Nagród Zwycięzcom

Niedziela - 28 lipca 2019

  • 13:00

    Zakończenie Rajdu - Orientiada 2019

Regulamin imprezy dostępny jest do pobrania poniżej, zachęcamy do zapoznania się z nim

- Regulamin Orientiada - biegi na orientację.

Zapisy

Trasy:TP 10TP 25TP 50TR 25TR 50Mini
Przelewem do 25
lipca 2019r.
30 zł50 zł50 zł50 zł50 zł10 zł
Gotówką w biurze
zawodów*
40 zł60 zł60 zł60 zł60 zł20 zł

*W przypadku płatności w dniu zawodów, uczestnikowi nie przysługują żadne dodatkowe świadczenia.


Dane do przelewu: Klub Sportowy KS ACTIVUM SPORTS w Mińsku Mazowieckim 54 1240 2702 1111 0010 7165 6271

W tytule przelewu prosimy dopisać ORIENTIADA – imię, nazwisko oraz kategorię.

Listy startowe

Trasa TR-50
Lp Imię Nazwisko Klub Opłata
1 Damian Kędziorek DKE Wpłacona
2 Piotr Kuźniarowicz - Wpłacona
3 Tomasz Szeląg MKB Dreptak Wpłacona
4 Marcin Pilipczuk - Wpłacona
5 Tomasz Brodowski - Brak
6 Dariusz Becmer WKS Śląsk sekcja BNO Wpłacona
7 Arkadiusz Duszak 2PU Brak
8 Łukasz Rokicki - Wpłacona
9 Andrzej Krochmal HKT \"TREP\" PTTK Warszawa Praga Wpłacona
10 Marek Pawełczyk Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team Wpłacona
11 Adam Foland - Wpłacona
Trasa TR-25
Lp Imię Nazwisko Klub Opłata
1 Piotr Fiedorczuk SKPB Warszawa Wpłacona
2 Karina Górka Wolska Patologia Wpłacona
3 Henryk Przanowski - Wpłacona
Trasa TP-50
Lp Imię Nazwisko Klub Opłata
1 Renata Łaska Klub InO Stowarzysze Wpłacona
2 Tomasz Łaski KInO Stowarzysze Wpłacona
3 Łukasz Czerwiński - Wpłacona
4 Ireneusz Wiśniewski MKB Dreptak Wpłacona
5 Zbigniew Filipek - Brak
6 Szymon Wadas DAX COSMETICS Wpłacona
7 Kinga Sadura ze skrzynką na statek Wpłacona
8 Tomasz Paluchowski - Wpłacona
9 Arkadiusz Cieślak KRAN-SUW Wpłacona
10 Stanisław Kaczmarek Szach Sękowo Wpłacona
11 Krzysztof Łazowski Łaziki Wpłacona
12 Sylwia Łazowska - Wpłacona
13 Karol Gostomczyk Relaks Wpłacona
14 Jacek Wąsik cbfs Brak
15 Tomasz Pryjma funexsports Wpłacona
16 Piotr Kwitowski Mazurskie Tropy Wpłacona
17 Malgorzata Czeczott UKA Brak
18 Hubert Puka Rajd Dolnego Sanu Wpłacona
19 Maciej Paszyn 7.bkpow Brak
20 Stanisław Adam Olbryś KB Legionowo Wpłacona
21 Mateusz Suwara SP 66 Wrocław Wpłacona
22 Paweł Fidelak SP 66 Wrocław Wpłacona
23 Andrzej Szymczak - Wpłacona
24 Robert Kominek - Wpłacona
25 Jan Przybut - Wpłacona
Trasa TP-25
Lp Imię Nazwisko Klub Opłata
1 Lech Komenda KB TKKF Promyk Ciechanów Wpłacona
2 Jarosław Penar festina lente Wpłacona
3 Katarzyna Penar festina lente Wpłacona
4 Piotr Krzewski MKB Dreptak // ASW Dębe Wielkie Brak
5 Bartosz Witkowski Piękni i Młodzi Wpłacona
6 Łukasz Szczepański - Wpłacona
7 Bartek Mazurek Ból jest moim przyjacielem Brak
8 Marcin Roszkowski ZABIEGANI PO USZY Wpłacona
9 Dariusz Miskiewicz - Wpłacona
10 Dorota Duszak 2PU Brak
11 Liwia Duszak 2PU Brak
12 Helena Duszak 2PU Brak
13 Bernard Waszczyk Melestra Wpłacona
14 Robert Kamiński - Wpłacona
15 Iwona Jurkowska - Brak
16 Olaf Kacprzycki OLO SOLO Brak
17 Danuta Strzałkowska OLO SOLO Brak
18 Wiesław Drewniak Wiesiek sam w lesie Wpłacona
19 Krystian Iżycki Ciapaki i Głuptaki Wpłacona
20 Paweł Korniluk - Brak
21 Łukasz Lemanowicz - Wpłacona
22 Kacper Bielewicz - Wpłacona
23 Adam Bielewicz - Wpłacona
24 Filip Godlewski - Wpłacona
25 Anna Sejbuk - Wpłacona
Trasa TP-10
Lp Imię Nazwisko Klub Opłata
1 Marcin Marciniewicz 23. BLT Wpłacona
2 Mirosław Worona KRInO WORINO Bydgoszcz Wpłacona
3 Ewa Suchomska KRInO WORINO Bydgoszcz Wpłacona
4 Ilona Świstak GET RUN Brak
5 Alina Banat - Wpłacona
6 Sylwia Kwapisiewicz - Wpłacona
7 Marlena Strupiechowska - Wpłacona
8 Michał Szeliski Czyżby Czyżyk Brak
9 Piotr Jagliński - Brak
10 Ilona Śliwczyńska - Wpłacona
11 Agata Wójcik - Wpłacona
12 Jakub Wójcik - Wpłacona
13 Igor Błachut - Wpłacona
Trasa Mini
Lp Imię Nazwisko Klub Opłata
1 Ewa Ryciak - Wpłacona
2 Dominika Gajewska DKE Wpłacona
3 Oliwia Gajewska DKE Wpłacona
4 Mateusz Gajewski DKE Wpłacona
5 Szymon Gajewski DKE Wpłacona

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z poprzednich edycji imprezy.

Logo Orientiada 0

ORIENTIADA - I edycja

Fotorelacja z I edycja długodystansowej imprezy na orientację pod nazwą ORIENTIADA!!!

Logo Orientiada 1

Orientiada - II edycja

Fotorelacja z II edycja długodystansowej imprezy na orientację pod nazwą ORIENTIADA!!! 2017

Wyniki Orientiady 2019

Zestawienie aktualnych wyników we wszystkich kategoriach

deflaut

Karol Gostomczyk

Lider grupy TP-50

Trasa TP-50

Miejsce Zawodnik Czas Punkty Kontrolne Uwagi
1 Karol Gostomczyk 06:06
2 Stanisław Kaczmarek 06:26 I miejsce w Weteranach
3 Jan Przybut 06:26 II miejsce w Weteranach
4 Piotr Kwitowski 07:06
5 Tomasz Pryjma 07:08 3 miejsce w Weteranach
6 Jacek Wąsik 08:05 4 miejsce w Weteranach
7 Szymon Wadas 08:14
8 Krzysztof Łazowski 08:43 V miejsce w Weteranach
9 Sylwia Łazowska 08:43 1 Miejsce kobiet
10 Malgorzata Czeczott 08:48 2 miejsce w kat. Kobiet
11 Hubert Puka 08:49
12 Mateusz Suwara 09:08
13 Paweł Fidelak 09:08
14 Ireneusz Wiśniewski 09:57
15 Arkadiusz Cieślak 09:58
16 Maciej Paszyn 10:01
17 Robert Kominek 10:04
18 Renata Łaska 10:29 3 miejsce - kat. Kobiety
19 Tomasz Łaski 10:29 6 miejsce w Weteranach
20 Stanisław Adam Olbryś 11:36 VII miejsce w Weteranach
21 Kinga Sadura 11:20 brak 4 pkt
22 Andrzej Szymczak 12:35 kara dwa PK za czas
deflaut

Paweł Korniluk

Lider grupy TP-25

Trasa TP-25

Miejsce Zawodnik Czas Punkty Kontrolne Uwagi
1 Paweł Korniluk 04:55 Brak 1
2 Bernard Waszczyk 05:24
2 Anna Sejbuk 05:24 Brak 1 2 miejsce wśród kobiet
3 Łukasz Szczepański 06:28 brak 1 pkt
4 Krystian Iżycki 06:28
5 Kacper Bielewicz 07:44
5 Adam Bielewicz 07:44
6 Olaf Kacprzycki 07:51
7 Lech Komenda 05:38 brak 3 pkt
8 Marcin Roszkowski 06:14 brak 6 pkt
9 Bartosz Witkowski 05:38 brak 7 pkt
14 Wiesław Drewniak 9:25 brak 4 pkt
deflaut

Igor Błachut

Lider grupy TP-10

Trasa TP-10

Miejsce Zawodnik Czas Punkty Kontrolne Uwagi
1 Igor Błachut 02:29
2 Ilona Śliwczyńska 02:35
3 Piotr Jagliński 04:09
4 Marcin Marciniewicz 03:20 brak 2 pkt
5 Michał Szeliski 03:54 brak 4 pkt
6 Alina Banat 04:03 brak 4 pkt plus 1za limit
6 Sylwia Kwapisiewicz 04:03 brak 4 pkt plus 1 za czas
6 Marlena Strupiechowska 04:03 brak 4 pkt plus 1 za czas
7 Mirosław Worona 04:20 brak 3 pkt plus 2 za czas
7 Ewa Suchomska 04:20 brak 3 pkt plus 2 za czas
8 Agata Wójcik 04:19 Brak 5 plus 2 za czas
8 Jakub Wójcik 04:19 Brak 5 plus 2 za czas
deflaut

Andrzej Krochmal

Lider grupy TR-50

Trasa TR-50

Miejsce Zawodnik Czas Punkty Kontrolne Uwagi
1 Andrzej Krochmal 04:20
2 Tomasz Szeląg 04:57
3 Damian Kędziorek 05:10
4 Łukasz Rokicki 05:25
5 Marek Pawełczyk 06:45
7 Adam Foland 04:59 Brak 1
8 Dariusz Becmer 06:13 brak 2 pkt
9 Piotr Kuźniarowicz 08:04
deflaut

Piotr Fiedorczuk

Lider grupy TR-25

Trasa TR-25

Miejsce Zawodnik Czas Punkty Kontrolne Uwagi
1 Piotr Fiedorczuk 05:21
2 Karina Górka 05:22
3 Henryk Przanowski 05:46

Kontakt

Masz pytanie? wyślij nam wiadomość!
Na pewno odpowiemy.

kod Captch