Nie ma co siedzieć w domu

Orientiada

Biegaj z nami

informacje

Orientiada jest imprezą na orientację, co oznacza, że trasa jest wyznaczona w postaci punktów kontrolnych (PK) zaznaczonych na mapie, którą zawodnicy dostają na krótko przed startem. W terenie na punktach kontrolnych znajdują się lampiony oraz perforatory, przy pomocy których w odpowiednim miejscu karty startowej należy ją „skasować”. Punktów jest na ogół kilkanaście, a warianty przebiegnięcia czy przejechania pomiędzy nimi każdy z uczestników wybiera sam na podstawie mapy. Brzmi skomplikowanie? Przekonaj się, że wcale tak nie jest.

informacje ogólne

Dzięki uprzejmości Burmistrza Miasta Mińsk Mazowiecki Pana Marcina Jakubowskiego oraz Starosty Powiatu mińskiego Pana Antoniego Jana Tarczyńskiego w tym roku IV edycja odbędzie się w tym regionie. Miejscowość znajduję się około 40 km od Warszawy w kierunku wschodnim na Terespol.


W tym roku oferujemy uczestnikom:
  • Pamiątkowy kubek *oprócz trasy Mini
  • Pamiątkowy dyplom
  • dwa bezpłatne noclegi w bazie rajdu (uczestnicy powinni posiadać własne karimaty i śpiwory)
  • szatnie, toalety, prysznice w bazie rajdu
  • kawa, herbata / gorący posiłek *tylko wybrane trasy
  • worek na buty *tylko wybrane trasy
  • woda 1,5l *oprócz trasy Mini
  • kolorową mapę wraz z opisem trasy, zaznaczonymi punktami kontrolnymi oraz koszulką
  • kartę startową
  • nagrody oraz pamiątkowy medal za udział

Wyposażenie

O tym co warto zabrać ze sobą piszemy w regulaminie. Wiadomo, że bezpieczeństwo jest podstawą, więc zadbaj o to, aby w Twoim plecaku rzeczywiście znalazły się wymienione przedmioty.


  • telefon komórkowy z zapisanym nr telefonu organizatora (obowiązkowe)
  • kompas
  • apteczka i folia NRC
  • latarka (najlepiej czołówka)
  • dokument tożsamości
  • zapas prowiantu
  • odpowiednia odzież

Baza Zawodów

Baza zawodów zlokalizowana jest w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. Powstańców Warszawy, ul. gen. Sosnkowskiego 43, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Rzeczy zakazane

Korzystanie z poniższego wyposażenia jest zabronione podczas trawnia całych zawodów.


  • mapy inne niż zapewnianie przez Organizatorów
  • nawigacja GPS

Świadczenia dla uczestników Orientiady 2019

Parametry Techniczne Trasy

Przedstawiamy dokładne parametry techniczne wszystkich dostępnych tras podczas Orientiady 2019

program

Przedstawiamy program imprezy biegów na orientację Orientiada 2019

Piątek - 26 lipca 2019

  • 17:00

    Rozpoczęcie przyjęć zawodników

Sobota - 27 lipca 2019

  • 05:30

    Start pracy Biura Zawodów

  • 08:00

    Start uczestników trasy TP-50 (Kategoria rangi Pucharu Polski)

  • 09:00

    Start uczestników trasy TP-25

  • 10:00

    Start uczestników trasy TR-25

  • 10:00

    Start uczestników trasy TR-50

  • 10:30

    Start uczestników trasy TP-10

  • 11:00

    Start uczestników trasy Mini

  • 16:30

    Wręczenie Nagród Zwycięzcom

Niedziela - 28 lipca 2019

  • 13:00

    Zakończenie Rajdu - Orientiada 2019

Regulamin imprezy dostępny jest do pobrania poniżej, zachęcamy do zapoznania się z nim

- Regulamin Orientiada - biegi na orientację.

Zapisy

Trasy:TP 10TP 25TP 50TR 25TR 50Mini
Przelewem do 25
lipca 2019r.
30 zł50 zł50 zł50 zł50 zł10 zł
Gotówką w biurze
zawodów*
40 zł60 zł60 zł60 zł60 zł20 zł

*W przypadku płatności w dniu zawodów, uczestnikowi nie przysługują żadne dodatkowe świadczenia.


Dane do przelewu: Klub Sportowy KS ACTIVUM SPORTS w Mińsku Mazowieckim 54 1240 2702 1111 0010 7165 6271

W tytule przelewu prosimy dopisać ORIENTIADA – imię, nazwisko oraz kategorię.

kod Captch




Proszę zakceptować regulamin oraz jedną z tras.

* - Pola obowiązkowe



Listy startowe

Trasa TR-50
Lp Imię Nazwisko Klub Opłata
1 Damian Kędziorek DKE Wpłacona
2 Piotr Kuźniarowicz - Wpłacona
3 Tomasz Szeląg MKB Dreptak Wpłacona
4 Marcin Pilipczuk - Wpłacona
5 Tomasz Brodowski - Brak
6 Dariusz Becmer WKS Śląsk sekcja BNO Wpłacona
7 Arkadiusz Duszak 2PU Brak
8 Łukasz Rokicki - Brak
9 Andrzej Krochmal HKT \"TREP\" PTTK Warszawa Praga Brak
10 Marek Pawełczyk Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team Brak
Trasa TR-25
Lp Imię Nazwisko Klub Opłata
1 Piotr Fiedorczuk SKPB Warszawa Brak
2 Karina Górka Wolska Patologia Brak
Trasa TP-50
Lp Imię Nazwisko Klub Opłata
1 Renata Łaska Klub InO Stowarzysze Wpłacona
2 Tomasz Łaski KInO Stowarzysze Wpłacona
3 Łukasz Czerwiński - Wpłacona
4 Ireneusz Wiśniewski MKB Dreptak Wpłacona
5 Zbigniew Filipek - Brak
6 Szymon Wadas DAX COSMETICS Wpłacona
7 Kinga Sadura ze skrzynką na statek Wpłacona
8 Tomasz Paluchowski - Wpłacona
9 Arkadiusz Cieślak KRAN-SUW Wpłacona
10 Stanisław Kaczmarek Szach Sękowo Brak
11 Krzysztof Łazowski Łaziki Wpłacona
12 Sylwia Łazowska - Wpłacona
13 Karol Gostomczyk Relaks Brak
14 Jacek Wąsik cbfs Brak
15 Tomasz Pryjma funexsports Wpłacona
16 Piotr Kwitowski Mazurskie Tropy Wpłacona
17 Malgorzata Czeczott UKA Brak
18 Hubert Puka Rajd Dolnego Sanu Brak
19 Maciej Paszyn 7.bkpow Brak
20 Stanisław Adam Olbryś KB Legionowo Brak
21 Mateusz Suwara SP 66 Wrocław Wpłacona
22 Paweł Fidelak SP 66 Wrocław Wpłacona
23 Andrzej Szymczak - Brak
Trasa TP-25
Lp Imię Nazwisko Klub Opłata
1 Lech Komenda KB TKKF Promyk Ciechanów Wpłacona
2 Jarosław Penar festina lente Wpłacona
3 Katarzyna Penar festina lente Wpłacona
4 Piotr Krzewski MKB Dreptak // ASW Dębe Wielkie Brak
5 Bartosz Witkowski Piękni i Młodzi Wpłacona
6 Łukasz Szczepański - Wpłacona
7 Bartek Mazurek Ból jest moim przyjacielem Brak
8 Marcin Roszkowski ZABIEGANI PO USZY Wpłacona
9 Dariusz Miskiewicz - Wpłacona
10 Dorota Duszak 2PU Brak
11 Liwia Duszak 2PU Brak
12 Helena Duszak 2PU Brak
13 Bernard Waszczyk Melestra Brak
14 Robert Kamiński - Brak
15 Iwona Jurkowska - Brak
16 Olaf Kacprzycki OLO SOLO Brak
17 Danuta Strzałkowska OLO SOLO Brak
18 Wiesław Drewniak Wiesiek sam w lesie Wpłacona
19 Krystian Iżycki Ciapaki i Głuptaki Brak
Trasa TP-10
Lp Imię Nazwisko Klub Opłata
1 Marcin Marciniewicz 23. BLT Brak
2 Mirosław Worona KRInO WORINO Bydgoszcz Wpłacona
3 Ewa Suchomska KRInO WORINO Bydgoszcz Wpłacona
4 Ilona Świstak GET RUN Brak
5 Alina Banat - Wpłacona
6 Sylwia Kwapisiewicz - Wpłacona
7 Marlena Strupiechowska - Wpłacona
8 Michał Szeliski Czyżby Czyżyk Brak
9 Piotr Jagliński - Brak
Trasa Mini
Lp Imię Nazwisko Klub Opłata
1 Renata Łaska Klub InO Stowarzysze Wpłacona
2 Tomasz Łaski KInO Stowarzysze Wpłacona
3 Łukasz Czerwiński - Wpłacona
4 Ireneusz Wiśniewski MKB Dreptak Wpłacona
5 Zbigniew Filipek - Brak
6 Szymon Wadas DAX COSMETICS Wpłacona
7 Kinga Sadura ze skrzynką na statek Wpłacona
8 Tomasz Paluchowski - Wpłacona
9 Arkadiusz Cieślak KRAN-SUW Wpłacona
10 Stanisław Kaczmarek Szach Sękowo Brak
11 Krzysztof Łazowski Łaziki Wpłacona
12 Sylwia Łazowska - Wpłacona
13 Karol Gostomczyk Relaks Brak
14 Jacek Wąsik cbfs Brak
15 Tomasz Pryjma funexsports Wpłacona
16 Piotr Kwitowski Mazurskie Tropy Wpłacona
17 Malgorzata Czeczott UKA Brak
18 Hubert Puka Rajd Dolnego Sanu Brak
19 Maciej Paszyn 7.bkpow Brak
20 Stanisław Adam Olbryś KB Legionowo Brak
21 Mateusz Suwara SP 66 Wrocław Wpłacona
22 Paweł Fidelak SP 66 Wrocław Wpłacona
23 Andrzej Szymczak - Brak

Galeria

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z poprzednich edycji imprezy.

Logo Orientiada 0

ORIENTIADA - I edycja

Fotorelacja z I edycja długodystansowej imprezy na orientację pod nazwą ORIENTIADA!!!

Logo Orientiada 1

Orientiada - II edycja

Fotorelacja z II edycja długodystansowej imprezy na orientację pod nazwą ORIENTIADA!!! 2017

Kontakt

Masz pytanie? wyślij nam wiadomość!
Na pewno odpowiemy.

kod Captch